Telefon Santralları

Telefon Santralleri

Kareli Görünüm:

MS48C Telefon Santrali KAREL

(0)
0TL

MS38 Serisi Telefon Santralları, büyük haberleşme kolaylıklarını küçük işletmelere ve evlere sunan, 4 dış hat / 8 dahili kullanıcı kapasitesine sahip, 100' ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği olan, servis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığı sunan telefon santrallarıdır...

KAREL Santral Operatör Seti OP50

(0)
0TL

4 adet ses kontrol tuşu (Speaker/handsfree, ses arttırma ve azaltma, ses kesme-mute tuşu)Kulaklık girişiyle kullanım kolaylığı, çağrı park etme ve geri almada kontrol sağlayan özel menü yapısı60 hafızalı telefon defteriGelen çağrı, yapılan arama listeleri, cevaplı-cevapsız çağrılar hakkında bilgiTelefon defterine kayıtlı arayanların çağrılarında is..

KAREL Santral MS48IP 4/12

(0)
0TL

İnternet olan her yerden her an santral abonesi olarak iş telefonunu kullanabilmeBaşlangıçta 4 dış hat - 12 dahili abone + 4 IP dış hat/8 IP abone destekleyen sistem, 4 -12 dış hat; 12- 40 dahili abone + 12 IP dış hat/24 IP abone kapasite seçeneği ile gereksinime göre genişleyebilmeGörüntülü görüşme desteğiMultimedya iletişimİletişimde tasarruf ve ..

KAREL Santral MS26IP 2/6

(0)
0TL

Karel MS26 IP Telefon Santrali (2/6 Analog - 2/24 IP  Arayan No Gösterme Özelliği Klasik MS santral yeteneklerini IP özellikleri ile birleştiren, IP iletişimin avantajlarını küçük-orta kapasiteli ve büyümekte olan işletmelere, Karel santralların kullanım kolaylığı ve Karel güvencesi ile birlikte sunan IP Telefon Santralıdır. Arayan numara göst..

Karel MS48C 4 Dış / 12 Dahili Hatlı Telefon Santrali

(0)
0TL

Acil hat, Gecikmeli acil hat Dış hat aramalı veya dahili aramalı Araya girme,Konferanslı araya girme Bekletme müziği ve Harici müzik girişi Çağrı aktarma,Çağrı bekletme Çağrı yönlendirme (Dahili veya harici),Uzaktan çağrı yönlendirme Dış hat – dış hat bağlama Dış hat otomatik cevaplama Dış hat yetki sınırlaması Dış hat çağrı yakalama,Seçerek çağrı ..

Karel MS38C 4 Dış / 8 Dahili Hatlı Telefon Santrali

(0)
0TL

MS38-C 4/8 Serisi Telefon Santralları, büyük haberleşme kolaylıklarını küçük işletmelere ve evlere sunan, 4 dış hat / 8 dahili kullanıcı kapasitesine sahip, 100" ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği olan, servis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığı sunan telefon santrallarıdır...

Karel MS26S 2-6 Telefon Santrali

(0)
0TL

100'ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliğiServis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığıÖzel telefon setleri ve standart telefonlarla uyumlu kullanımOtomatik faks yönlendirmeKapı açma rölesi ve diyafon bağlantısıPolarize değişikliğini ve ücretlendirme sinyalini algılama özelliği Araya girmeBekletme müziğiÇağrı aktarmaÇağrı yönl..

Karel MS26C 2 Dış / 6 Dahili Hatlı Telefon Santrali

(0)
0TL

MS26C ;2 dış hat / 6 dahili abone kapasitesine sahip, tüm hatlardan arayan numarayı gösterme (Caller ID ), Kısa mesaj gönderme / alma (SMS) özelliklerinin yanısıra 100'den fazla programlanabilir kullanım özelliği ile büyük haberleşme kolaylıklarını küçük işletmelere ve evlere sunan telefon santralidır...

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)