Kargo & Teslimat

Yurt içinde verilen tüm siparişlerde, ürünler, firmamızın anlaşmalı olduğu Sürat Kargo ile tarafınıza verilen siparişten sonra 1 ile 7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Resmi süre 1 ile 7 gün arasında olsa da genelde bir sorun yaşanmadığı takdirde saat 16:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilerek sizlere ulaştırılır.

Kargo ücretlerimiz, 500 TL ve üzeri alışverişlerin tümünde ücretsizdir, bu tutarın altındaki siparişler için ise sabit fiyat şeklinde 12.00 TL olarak ücretlendirilir.

Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur.

Ödeme gerçekleştikten ve onaylandıktan sonra siparişleriniz en kısa sürede hazırlanarak kargoya ulaştırılır.

Yanlış ürün alımlarından veya fikir değiştirme sebeplerinden doğan ürün değişimi işlemleri veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak tüm kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatınızın yapılmaması, çok fazla gecikmesi veya diğer benzeri konularda telefon ile ya da mailden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilgilendirme & Kargo Takibi

Siparişinizi oluştururken vermiş olduğunuz cep telefonu numaranıza, siparişiniz kargoya verildikten sonra ASKERGOLU başlıklı SMS bilgi platformumuz tarafından otomatik olarak takip numaranız ve takip linkiniz iletilecektir. Böylece kargonuzun tüm sürecini, izleyebilecek ve nerede olduğunu görebileceksiniz.